>

| Blog | Sosyonet - Sosyonet |

ADSL, Fiber İnternet, Telefon, Uydu TV, İPTV, ücretsiz test yayınları, iptv uyumlu uydu alıcıları ve bir çok telekominikasyon ürün grupları. sosyonet.net
İçeriğe git

Paylaş Kazan Kazandır

Sosyonet |
Yayınlayan içinde Duyuru ·
Paylaş Kazan Kazandır

Sosyonet - Network Kulübü temsilcilerimiz adına satış imkanı doğması ve daha kolay satış yapabilmeleri için çalışma sağladık. Bu çalışma sonrasında temsilcilerimiz sosyal medya ya da herhangi bir platformda paylaşım yaparak sitemiz üzerine müşteri yönlendirdiklerinde kazanç elde edeceklerdir.
Öncelikle temsilci sosyonet.net web sitemiz üzerinde herhangi bir sayfayı paylaştığında sponsor kodunu paylaşmayı unutmaması lazımdır. Bu kod ile müşteri siteden iletişim formu doldurduğunda istenecektir. Bu kod ile müşteri internet hizmeti aktif olduğu taktirde bir hafta izleyebilemsi için iptv hediye kazanacaktır.

Bu sebeple sosyal medyada paylaşım yaparken reklamınızın içeriğinde özel hediye kazanabilmeniz için kodu unutmayın ya da bu kod gereklidir gibi ibareler kulanın. Orası sizin satış kabiliyetinizle alakalı bir durumdur.

Örn: sosyonet.net web sitemiz üzerinde size en uygun internet paketlerinde her hangi birine P10 paylaşım kodu ile başvurun, 1 hafta ücretsiz tv hediyesi kazanın. (Burada paylaşım kodu sizin sponsor kodunuzdur.)

Bu işlem size hem müşteri hem de tv hizmetinden faydalanan müşterinin alım yapması adına ek bir durum olacaktır. Reklam üzerinden gelen müşterilerde bu özel hediyeden yaralanmak istemeleri halinde temsilci ile iletişime geçmesi gerekecektir.

Bu sebeple temsilciler alanı oluşturulmuş olup, isteyen her temsilci adını ve iletişim bilgisini buraya ekletebilir. Sizin bulunduğunuz ilde yaşan kişi sizinle irtibata geçip daha samimi bir ticaret ilişkisi kurmak isteyebilir. Bu her zaman faydalı bir iletişim olmuştur.

Adının temsilci alnına yazılmasını isteyen herkes tarafımıza bildirim yapması rica olunur.
Yorum yok

sosyonet.net © 2017-2019
İçeriğe dön